اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی پاپیروس در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی پاپیروس در نیشابور
همزمان با دهه فرخنده کرامت و هفته کارآفرینی نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» مجموعه آثار هنرمندان نیشابوری در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: شهرستان نیشابور دارای توانمندی های زیاد در رشته های مختلف هنری است و در اکثر خانه های این شهر هنرمندی وجود دارد و آن به علت مردم فرهنگ و هنر دوست این دیار است و اینک نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» همزمان با دهه فرخنده کرامت  وبه مناسبت هفته کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای در معرض دید عموم قرار گرفته است.

حمید رضا آتشی افزود: نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» مجموعه آثار هنرمندان شامل 60 اثر می باشد که شامل آثار نقاشی و طراحی در ابعاد  20*15  تا70 * 100 می باشد.

وی خاطر نشان کرد: که این آثار با تکنیک مداد، زغال، مداد کنته، گچ پاستل، مداد رنگی، رنگ روغن، آب رنگ کار شده است و دارای سبک های مختلف هنری و با موضوع پرتره، طبیعت  و طبیعت بی جان می باشد.

آتشی یادآورشد: این چهاردهمین نمایشگاه  هنرجویان  است که  زیر نظر استاد خودشان«مرضیه شمس»آموزش های لازم را فرا گرفته ودر معرض دید عموم قرار داده اند.

این مقام مسئول  هدف از  برپایی این نمایشگاه را چنین عنوان داشت: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمندان  و رواج هنر در سطح شهرستان نیشابور  و هدایت نوجوانان و جوانان مستعد به سمت هنر نقاشی هستیم .

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه گروهی نقاشی  «پاپیروس »  تا 5 مرداد 96  از ساعت 10 الی  12 و 18 الی 20 در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید