اخبار

اسامی فیلم های جشنواره فیلم فجر مشهد اعلام شد

اسامی فیلم های جشنواره فیلم فجر مشهد اعلام شد
دبیرنهمین جشنواره فیلم فجر مشهد اسامی فیلم های حاضر دراین جشنواره را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، حسین مسگرانی با بیان اسامی فیلم های جشنواره نهم گفت :20 فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم فجرمشهد اکران می شود .

وی فیلم های ملکه ، در انتظار معجزه ،روییدن در باد، شورو شیرین ، من و زیبا ،محرمانه تهران ،روزهای زندگی ، راه بهشت ، پرواز بادبادک ها ، بی خداحافظی و یکی می خواد باهات حرف بزنه را از فیلم های این دوره از جشنواره دانست وادامه داد : گشت ارشاد ، گیرنده ، بوسیدن روی ماه ، نارنجی پوش ، تلفن همراه رییس جمهور ، شیر تو شیر ،یک سطر واقعیت ، سلام بر فرشتگان و بیداری فیلم های دیگر این دوره از جشنواره است .

مسگرانی با بیان این که احتمال تغییر در جدول ارائه فیلم های این دوره از جشنواره وجود خواهد داشت فته یادآورشد : هرگونه تغییر صورت گرفته در جشنواره فیلم فجر به سرعت اطلاع رسانی خواهد شد .

حسین مسگرانی با بیان این که سینماهای سیمرغ ، آفریقا وشهید سید ابراهیم اصغرزاده پذیرای جشنواره نهم فیلم فجر مشهد هستند اظهار داشت : سالن سینمایی شهید سید ابراهیم اصغرزاده در این دوره از جشنواره به اصحاب هنر و رسانه اختصاص یافته است .

وی  با اشاره به این که طبق آخرین مصوبات شورای برنامه ریزی جشنواره فیلم فجر مشهد قیمت بلیط 1500 تومان تعیین شده است گفت : دبیرخانه جشنواره فیلم فجر مشهد هیچ گونه انتفاعی از سهم بلیط نخواهد داشت .

دبیر جشنواره نهم فیلم فجر مشهد ساعت اکران فیلم ها را 16 ، 18 و 20 اعلام کرد .

دبیر نهمین جشنواره فیلم فجر مشهد زمان برگزاری این جشنواره را 16 الی 22بهمن ماه و زمان برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره را 26 همین ماه اعلام کرد .

۱۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید