اخبار

راهیابی عکاسان نیشابوری به نمایشگاه عکس «نگاهی درآینه»ترکیه

راهیابی عکاسان نیشابوری به نمایشگاه عکس «نگاهی درآینه»ترکیه
آثار دو عکاس جوان نیشابوری به عنوان تنها شهرستان خراسان رضوی در میان عکس راه یافته به نمایشگاه عکس «نگاهی در آینه» استانبول ترکیه قرار گرفت.

رییس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: آثار دو عکاس جوان نیشابوری به عنوان نمایندگان دفتر انجمن سینمای جوان تنها شهرستان خراسان رضوی در میان 66 نفر هنرمند راه یافته  به نمایشگاه عکس «نگاهی درآینه» استانبول ترکیه قرار گرفت که باعث شگفتی و مباهات همه گردیده است.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: محسن فرجامی پور و شیرین شکاری عکاسان جوان نیشابوری هستند که دارای سوابق خوبی در حوزه عکاسی می باشند و هر کدام یک اثر در این نمایشگاه دارند.

وی  خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه آثار ۶۶ نفر از هنرمندان ایرانی است در سه بخش عکاسی، تصویرسازی و نقاشی که تیر96به نمایش در خواهد آمد.

سلیمانی سپهر یاد آور شد: این آثار با موضوع پرتره و نگاه شخصی به زندگی است که توسط محسن فرجامی پور و شیرین شکاری عکاسان جوان نیشابوری به تصویرکشیده شده است.

رییس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد:دفتر انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تنها دفتر انجمن است که دارای 2 عکس در نمایشگاه عکس «نگاهی در آینه» استانبول ترکیه حضوردارد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید