اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «پیرهای رویایی» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «پیرهای رویایی» در نیشابور
همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه نقاشی «پیرهای رویایی» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «یگانه افتخاری» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول مجتمع های فرهنگی وهنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« پیرهای رویایی » همزمان با ماه مبارک رمضان درصدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای  انسانی  به مخاطب ارایه کند.

وی افزود: نمایشگاه نقاشی «پیرهای رویایی»  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «یگانه افتخاری» است که در آن 30  اثر نقاشی در ابعاد 50*35 سانتیمتر برپا شده است.

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم وپاستل  است وبا سبک رئالیسم است و موضوع چهره می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه انفرادی یگانه افتخاری است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «پیرهای رویایی» تا 11 خرداد96 هر روز از ساعت  9 الی 13 و16 الی 19بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.
۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید