اخبار

اکران 20 فیلم مسابقه سینمای ایران در جشنواره فیلم فجر مشهد

اکران 20 فیلم مسابقه سینمای ایران در جشنواره فیلم فجر مشهد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری نهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد خبر داد.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، حسین مسگرانی در جمع خبرنگاران گفت: 20 فیلم سینمایی بخش مسابقه سینمای ایران و چند فیلم خارجی در این جشنواره اکران می شود.

وی افزود: در این جشنواره فیلم های کوتاه و مستند و بخش فیلم های بیداری اسلامی اکران می شود.همچنین فیلم شور و شیرین مربوط به زندگی سردار شهید کاوه که بخشی از اعتبارات آن از اعتبارات استان پرداخت شده است اکران می شود.

مسگرانی با بیان این که اجراهای عمومی تئاتر در این ماه به اوج خود می رسد گفت: 50 اثر نمایشی آماده اجرا به کمیته فنی ستاد اجرایی طرح عمومی تئاتر ارسال شده است که این آثار تا اردیبهشت تئاتر خراسان اکران می شوند.

وی از حضور تئاتر خراسان در جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد و افزود: برای پنجمین سال متوالی است که تئاتر خراسان در این جشنواره حضور دارد 4 اثر فاخر نمایشی از خراسان رضوی در بخش چشم انداز و بخش بین الملل تئاتر فجر به روی صحنه می روند.

مسگرانی ادامه داد: نعت خوانی و منقبت خوانی امسال به مناسبت هفته وحدت برگزار می شود و منتخب بهترین آثار هنرهای تجسمی در دو نگارخانه میرک و امام رضا(ع) در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد، همچنین 80 اثر عکس منتخب در 5 شهرستان در معرض دید عموم قرار می گیرد.

۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید