اخبار

عکاس نیشابوری برگزیده دومین جشنواره دانشجویی امام رضا(ع)

عکاس نیشابوری برگزیده دومین جشنواره دانشجویی امام رضا(ع)
مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان نیشابوری در بخش دانشگاهی جشنواره امام رضا (ع) با حضور جمعی ازمسئولین و هنرمندان در باغ نگارستان تقدیر شد.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: امسال دومین سالی است که جشنواره امام رضا(ع) برگزار می‌شود و دانشگاه هنر این جشنواره را برگزار می‌کندکه  ارتقای کیفی بخش‌های مختلف این جشنواره نشان از بلوغ است که این جشنواره در این فرصت کوتاه به آن دست یافت است.

غلامرضا سلامتی گفت: هنرمند را می‌توانیم کسی بنامیم که دست در دست خداوند دارد و هر آفرینش او شگفت انگیز است، مانند آفرینش یک موسیقی، یک تئاتر، یک عکس و غیره که اگر نگاه عمیقی به یک اثر بکنیم شگفت زده می‌شویم. لذا این که هنرمند دست در دست خداوند دارد امتیاز بسیار والایی که هیچ فرد دیگری نمی‌توند به آن دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره امسال در 32 دانشگاه برگزار شد و به سرانجام رسید که  هزار و 125 اثر به جشنواره امام رضا(ع) ارسال شد و هنرمندانی که به خاطر نام بزرگ علی بن موسی الرضا (ع) حضور پیدا کردند این جشنواره حاصل کار افرادی  است که شبانه روز برای آن تلاش کردند.

سلامتی یادآورشد: کشور ما در طول تاریخ سابقه فرهنگی بسیاری به دست آورده است که امروز می‌توان به آنها بالیدو در تمام دنیا شاید به ندرت بتوان کشوری را یافت که چنین سرزمین غنی از فرهنگ و هنر باشد.

مسئول هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: در اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی «امام رضا(ع)» از مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان نیشابوری با حضور مسئولین و هنرمندان با اهدای جایزه تقدیر گردید.

۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید