اخبار

اعلام نتایج اولین دوره مسابقات عکاسی دهه فجر

اعلام نتایج اولین دوره مسابقات عکاسی دهه فجر
رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن گفت: مسابقات عکاسی با موبایل در دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار شد با هدف شناخت استعدادهای شهرستان و همچنین ایجاد انگیزه برای علاقه مندان به رشته ی عکاسی بوده است.

محسن توکل افزود: تعداد آثار شرکت کنندگان  ۵۲اثر از سراسر شهرستان در بخش عکس موبایل بود که سه استاد داور  عکسها را بررسی و داوری نموده اند.

 توکل با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن تاکنون 8 انجمن فرهنگی و هنری درسطح شهرستان راه اندازی کرده است اظهارداشت: تلاش این انجمن ها ایجاد بستری مناسب برای علاقه مندان به رشته های فرهنگی، هنری و آموزشی می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن تصریح کرد: تاکنون توانسته ایم با پیگیریهای انجام شده و دعوت از اساتید برجسته استانی و همچنین ارتباط  و مکاتبه با استان و مرکز کشور مجوز اولین شعبه انجمن خوشنویسان کشور را در این شهرستان جذب و راه اندازی نماییم.

محسن توکل با تاکید براینکه  اخذ مجوز و جذب دفتر انجمن سینمای جوانان کشور از اهداف و اقدامات بعدی این نمایندگی خواهد بود که مدتیست پیگیری آن در دستور کار نمایندگی فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان  قرار گرفته است افزود: این نمایندگی در تلاش است تا بتواند با ایجاد و اقدامات لازم در زمینه بسترسازی فرهنگی و هنری را جهت استفاده شهروندان و مخصوصا جوانان شهرستان داورزن فراهم نمایند.

وی با اشاره بر اینکه نمایشگاه آثار برگزیدگان مسابقات عکاسی همزمان با عید نوروز در شهرستان داورزن برگزار می گردد یادآورشد: شرکت کنندگان این مسابقه می توانند در دومین دوره کارگاه آموزش عکاسی که توسط اساتید برجسته استان درسال ۹۶در شهرستان برگزار می گردد به صورت رایگان شرکت نمایند.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید