اخبار

زنگ مشهد 2017 در مدارس سراسر استان خراسان رضوی به صدا درمی‌آید

زنگ مشهد 2017 در مدارس سراسر استان خراسان رضوی به صدا درمی‌آید
رییس شورای برنامه ریزی و هماهنگی پایتخت فرهنگ اسلامی - مشهد 2017 از به صدا درآمدن زنگ مشهد 2017 در مدارس سراسر استان استقبال و آن را گامی مهم در جهت آمادگی سایر دستگاه‌ها دانست.

«علی‌رضا رشیدیان» در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش استان اظهار کرد: یکی از عوامل وحدت تلاش معلمان در آشنا کردن دانش آموزان با مفاهیم اصیل وحدت‌بخش و انسجام بخش اسلامی است.

وی عنوان کرد: موضوع اختلاف‌افکنی تنها منحصر به گروه‌های تکفیری سنی نیست بلکه افرادی هم مانند شیعیان لندنی عوامل استکبار هستند که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی این افراد نه شیعه و نه سنی هستند

رشیدیان افزود: یکی از عوامل وحدت تلاش معلمان در آشنا کردن دانش آموزان با مفاهیم اصیل وحدت‌بخش و انسجام بخش اسلامی است.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ما مسلمانان امت پیامبری هستیم که بزرگ‌ترین قسم آن به قلم و بزرگ‌ترین رسالتش تزکیه و تعلیم است.

وی افزود: سرعت گسترش فضاهای آموزشی بسیار بالا و باعث افتخار، ضمن این‌که در آستانه مشهد 2017 مأموریت آموزش‌وپرورش بسیار گسترده است.

رشیدیان با استقبال از پیشنهاد به صدا درآمدن زنگ مشهد ۲۰۱۷ در مدارس استان این اقدام را گامی مثبت و مهم برای درگیر کردن تمامی بخش‌ها با این موضوع دانست.

گفتنی است استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان از دانش آموزان علی‌رضا اسحاقی و علی ساجدی مقدم، قاریان برتر مسابقات کشوری قرآن کریم و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی دانش آموزان جهان اسلام تجلیل کرد.

۱ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید