اخبار

نقطه سر خط با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گشایش یافت

نقطه سر خط با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گشایش یافت
نمایشگاه خوشنویسی «همدم؛ نقطه سرخط» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین فرهنگی افتتاح شد .
نمایشگاه خوشنویسی «همدم؛ نقطه سرخط» با حضور سید سعید سرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی این اداره کل و جمعی از مسوولین و شخصیت های فرهنگی  افتتاح شد .
سید سعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در مراسم گشایش این نمایشگاه ضمن تبریک ایام ولادت پیامبر اکرم(ص)، با اشاره به زحمات مدیران و عوامل مؤسسه خیریه توانبخشی فتح‌المبین ابراز کرد: بایستی تشکر و قدردانی به وسعت نیکوکاری و دل این عزیزان داشته باشیم؛ ابتکارات و زحمات زیادی انجام شده است که به هر نقطه‌اش نگاه کنیم خدمت به فرهنگ، ادب و هنر است و از جمله این زحمات، برگزاری این نمایشگاه است که با همراهی خوشنویسان برپا شد. 
سرابی برگزاری چنین برنامه‌‌هایی را حرکتی مبارک و آمیخته از هنر و نیکوکاری خواند و از زحمات مؤسسه خیریه توانبخشی فتح‌المبین تشکر و قدردانی کرد. 
در این نمایشگاه که به مناسبت هفته وحدت و درتداوم برنامه‌‌های روز بزرگداشت معلولین برپا شده است، حدود 60 اثر از اساتید طراز اول خوشنویسی، جواد بختیاری، رسول مرادی و محمدعلی سبزه‌کار برای فروش به عرضه گذاشته شده است که آثار خوشنویسی در این نمایشگاه به نفع کودکان فتح‌المبین به فروش می‌رسد.
 یادآور می‌شود، نمایشگاه «همدم؛ نقطه سرخط»، تا 27 آذرماه در محل نگارخانه همدم، واقع در بلوار خیام شمالی، تقاطع عبدالمطلب، عبدالمطلب 58، پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۹:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید