اخبار

استاندار خراسان رضوی بر تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری استان تاکید کرد

استاندار خراسان رضوی بر تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری استان تاکید کرد
استاندار خراسان رضوی تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری استان را لازمه بسط وحدت در میان مردم دانست و آن را عامل موثری در کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد.

علی رضا رشیدیان در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، با ابراز خرسندی از محتوای حاکم بر فرهنگ و هنر استان گفت: خراسان رضوی این ظرفیت را دارد که میزبان رخداد عظیم 2017 باشد تا مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام  به دنیا معرفی گردد.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید، دولت اعتدال است ؛ رسالت مهم آن را در حفظ آرامش و شناسایی زمینه های لازم برای ظهور و کشف قابلیت های فرهنگی و هنری دانست که بنا به دلایلی تا کنون رشد و توسعه نیافته است.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: تفاوت سلایق و اندیشه در استانی به این وسعت امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است اما آنچه از اهمیت وافر برخوردار است مدیریت این تفاوت ها است که بحمدلله به خوبی صورت می پذیرد.
رشیدیان با بیان اینکه انسان با اندیشه هایش شناخته می شود و با آن ماندگار می ماند به قیام امام حسین "علیه السلام "و شهدای پیرو مکتب آن حضرت اشاره کرد و افزود: حوزه ی فرهنگ و هنر ما بسیار غنی و پربار است که وظیفه ما پاسداری و حراست از آن خواهد بود.
رشیدیان در بخش دیگری از سخنان خود به واقعه عاشورا پرداخت و گفت : آنچه که این قیام تاریخی  ما را بر آن مکلف می دارد حفظ شور و شعور حسینی  نه در یک مقطعی خاص از سال بلکه در تمام ایام آن است.
۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۶:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید