اخبار

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: اگر اعتدال را در پیش نگیریم مشکلات جامعه حل نخواهد شد

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: اگر اعتدال را در پیش نگیریم مشکلات جامعه حل نخواهد شد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ ارشاد و اسلامی گفت: انقلاب اسلامی تاکنون از افراط و تفریط ضربه خورده است و اگر روش اعتدال را پیش نگیریم قطعا مشکلات جامعه حل و فصل نخواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، علی اصغر کاراندیش روز دوشنبه در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خراسان رضوی در مشهد افزود: روش اعتدال رواج ارزشها و فضائل اخلاقی را در جامعه در پی دارد و افراط و تفریطها را از بین می برد.

وی ادامه داد: انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود و یکی از اهداف آن توجه به حوزه فرهنگ، رواج ارزشها و فضائل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا است.

معاون وزیر فرهنگ ارشاد و اسلامی گفت: اگر رواج ارزشها و فضائلی که در دین اسلام مورد تاکید قرار گرفته در جامعه جاری شود خیلی از مشکلات کنونی حوزه های سیاست، فرهنگ و اقتصاد را را نمی داشتیم.

وی افزود: آزادی در جامعه ای می تواند رشد کند که آرا و اندیشه ها در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیان شود. تضارب آرا و اندیشه ها می تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور باشد.

نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خراسان رضوی با حضور معاون وزیر فرهنگ ارشاد و اسلامی، مشاور رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید