اخبار

تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد سبب کاهش ناهنجاریها در حاشیه شهر می شود

تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد سبب کاهش ناهنجاریها در حاشیه شهر می شود
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری خراسان رضوی با اشاره به وجود بیش از 1700 کانون در استان، گفت:تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد سبب کاهش ناهنجاریها در حاشیه شهر می شود.

محمد حسین عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی که به همراه استاندار خراسان رضوی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی از کانون های فرهنگی هنری مساجد، موسسات قرآنی حاشیه شهر مشهد و سینما بهمن بازدید می کرد گفت:16 مرکز خانه دیجیتال در کانون های فرهنگی هنری داریم که با هدف ارائه اینترنت پاک برای بچه های مساجد فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه حضور استاندار خراسان رضوی در فعالیتهایی که توسط مردم اداره می شود هم می تواند انگیزه بخش باشد و هم می تواند در تصمیم گیریهای مسئولین موثر واقع شود، افزود:موضوع تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد بسیار دارای اهمیت است و باید مورد توجه مسئولین در استان قرار بگیرد.

عبداللهی با موثر دانستن حضور استاندار خراسان رضوی در کانون های فرهنگی هنری مساجد حاشیه شهر مشهد، اظهار داشت:کانون های مساجد یکی از پایگاههای موثر فرهنگی هستند و اگر تقویت شوند و برنامه ریزی خوبی صورت بگیرد بسیاری از ناهنجاری ها و معضلات فرهنگی حاشیه شهر اعم از اعتیاد، طلاق و مفاسد اجتماعی را با فعالیتهایی که می توانند در حوزه آموزشی و اطلاع رسانی انجام دهند کاهش داد.

۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید