اخبار

بسیج هنرمندان نیشابور در جشنواره صالحین استان رتبه اول شد

بسیج هنرمندان نیشابور در جشنواره صالحین استان رتبه اول شد
مسئول بسیج هنرمندان نیشابور از کسب رتبه نخست بسیج هنرمندان این شهرستان در صالحین اقشاربسیج خراسان رضوی خبر داد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان نیشابور در این خصوص اظهارکرد:شهرستان نیشابور در قشر بسیج هنرمندان دارای 45 گروه هنری سازماندهی شده و 15 گروه فعال و ویژه صالحین می باشد.

موسی نوگاریزی افزود:گروه های هنری بسیج هنرمندان نیشابور در رشته های شعر، تاتر، خوشنویسی، موسیقی، نقاشی، عکاسی، فیلم وفیلمسازی، صنایع دستی، انیمیشن، ادبیات داستانی فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد:بسیج هنرمندان نیشابور در سطح کانونهای استان خراسان رضوی با توجه به میزان فعالیت و تعداد گروه ها دارای رتبه "کانون درجه یک " می باشد.

نوگاریزی یادآورشد: ملاک های انتخاب بسیج هنرمندان نیشابور ابتکار و خلاقیت در برگزاری حلقه ها، داشتن طرح تربیتی مدوّن، تلاش برای رشد مربیان در ابعاد مختلف و تقویت باور و امید از لحاظ آماده کردن آنها برای کادریایی است.

وی خاطرنشان کرد: صالحین به دنبال زیبا جلوه دادن آیات الهی است که هنرمندان می توانند بهترین رفتار هارا رقم بزنند که  این نیازمند تلاش، استمرار، جدیت و کوشش است.

نوگاریزی  عنوان کرد:در هیچ زمانی انسان خود را بی نیاز از تعلیم و تربیت نمی داندو اجرای صالحین اولین اقدامی است که بعد از جذب و سازماندهی هنرمندان بسیجی انجام می شود.

این مقام مسئول اذعان کرد: بسیج هنرمندان نیشابورهمچنین در فضای مجازی وسامانه شباب بسیج هنرمندان کشور طی سالیان متمادی مقام اول را کسب کرده است.

مسئول کانون  بسیج هنرمندان نیشابور تصریح کرد: بسیج هنرمندان نیشابور نیز به خاطر انجام فعالیت چشمگیر در حوزه های فرهنگی وهنری استان وکسب رتبه های هنرمندان بسیجی در جشنوار های گوناگون استان و کشور توانست در جشنواره شجره طیبه صالحین استان رتبه اول  را به خود اختصاص داد که  با اهدای لوح تقدیر تجلیل  گردید.

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید