اخبار

همزمان با هفته دفاع مقدس، دیدار با خانواده دو شهید دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس، دیدار با خانواده دو شهید دفاع مقدس
معاون فرهنگی و مطبوعاتی و معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده دو شهید دفاع مقدس دیدار کردند.
همزمان با هفته دفاع مقدس، یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی، مهدی یونسی معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از روسای ادارات این اداره کل با خانواده شهدای عرصه دفاع مقدس، شهید صدقی و شهید نوری دیدار و یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشتند.
در این دیدار یوسف امینی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
وی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
در این دیدار همچنین مهدی یونسی معاون اداری و مالی ارشاد خراسان رضوی، اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است.
وی تصریح کرد: خون شهیدان والامقام وصبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
در پایان با اهدا لوح تقدیر از صبر و استقامت همسر و خانواده این شهیدان تجلیل بعمل امد.
۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید