اخبار

رییس شورای شهر نیشابور: در زمینه برگزاری نمایشگاه کتاب در نیشابور مشکل اسکان و حمل و نقل نداریم

رییس شورای شهر نیشابور: در زمینه برگزاری نمایشگاه کتاب در نیشابور مشکل اسکان و حمل و نقل نداریم
رئیس شورای شهر نیشابور گفت: نیشابور پایتخت ایران در گذشته و پایتخت کتاب امروز ایران است که باید به آن توجه کنیم و آن را مدنظر قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، ثمانه سکاکی در نشست خبری نمایشگاه کتاب در نیشابور در سالن اجتماعات ارشاد خراسان رضوی گفت: با پیگیری‌های خوبی که صورت گرفته بنا شد که نمایشگاه کتاب در سایت نمایشگاهی نیشابور در منطقه گردشگری باغرود برگزار شود.

رئیس شورای شهر نیشابور اظهار کرد: تسهیلات اقامتی و رفت و آمد برای علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه در نظر گرفته شده و در این راستا ارتباطاتی با شوراهای شهر شهرستان‌های اطراف گرفته شده است.

سکاکی ادامه داد: برای حدود 30 هزار دانشجوی شهرستان هم تسهیلاتی برای استفاده از خدمات این نمایشگاه درنظر گرفته شده است تا این عزیزان بتوانند استفاده خوبی از این رویداد داشته باشند.

وی تصریح کرد: ما در زمینه میزبانی مشکل خاصی در زمینه اسکان و حمل و نقل نداریم و اردوگاه بزرگ نیشابور در مجاورت سایت نمایشگاه قرار دارد که مشکل اسکان ما را برطرف می‌کند.

رئیس شورای شهر نیشابور خاطرنشان کرد: سایت ما در فضایی به متراژ 5 هکتار و 4 هکتار فضای سرپوشیده شرایط خوبی را برای میزبانی ایجاد کرده است و فضای سبز بسیار مناسبی هم در جوار این مجموعه وجود دارد که در برگزاری این نمایشگاه به ما کمک می‌کند.

در ادامه این جلسه عباس کرخی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور افزود: این نمایشگاه از یکشنبه 9 آبان ماه شروع خواهد شد و تا 14 آبان ماه به کار خود ادامه خواهد داد و هر روزه از ساعت 10 صبح تا 22 عصر پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

وی افزود: با توجه به استقبال از نمایشگاه مانند سایر نمایشگاهها امکان تمدید ساعت برگزاری نمایشگاه وجود دارد.

کرخی از مسوولین استان و رسانه ها بابت پیگیری و برگزاری نمایشگاه کتاب در نیشابور تشکر و قدردانی کرد.

۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید