اخبار

همایش مدیران مسئول رسانه ویژه رویداد مشهد 2017 برگزار می شود

همایش مدیران مسئول رسانه ویژه رویداد مشهد 2017 برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برنامه برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مسئول رسانه های ملی ویزه رویداد مشهد 2017 در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سیدسعید سرابی در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی مشهد 2017 در جمع خبرنگاران گفت: این همایش با هماهنگی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روزهای 29 و 30 مهر جاری با هدف بررسی فرصتهای رسانه ای و چگونگی اطلاع رسانی رویداد مشهد 2017 برگزار می شود.

وی افزود: تلاش بر آن است از ظرفیت رسانه های ملی و صدا و سیما در اطلاع رسانی رویداد مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی در سال 2017 میلادی بهره گرفته شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در این همایش دو روزه مدیران مسئول خبرگزاریها، روزنامه ها و نشریات ملی، مدیران شبکه های ملی صدا و سیما، مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه مطبوعات حضور دارند.

وی گفت: طی این همایش علاوه بر هم اندیشی و برگزاری نشستها، دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان رضوی، بازدید از موزه های حرم مطهر رضوی و اماکن فرهنگی انجام می شود.

سرابی افزود: بنا بر تاکید استاندار خراسان رضوی رسانه های این استان نیز با دبیرخانه مشهد 2017 و نیز در این نشست مشارکت و همکاری جدی خواهند داشت تا نتیجه و برونداد آن برای مشهد و کشور در موضوع این رویداد فرهنگی ارزشمند و پرقدرت باشد.

وی ادامه داد: بر این اساس تهیه و تدوین پیوست تبلیغاتی و رسانه ای برای رویداد مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی صورت می گیرد و در این چارچوب رسانه های خراسان رضوی محور عمل قرار می گیرند.

۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید