اخبار

دوازدهمین جشنواره نمایش‌نامه خوانی مشهد پایان یافت

دوازدهمین جشنواره نمایش‌نامه خوانی مشهد پایان یافت
اختتامیه دوازدهمین جشنواره نمایش‌نامه خوانی مشهد با اهدای جوایز به نفرات برگزیده در هر بخش برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، اختتامیه دوازدهمین جشنواره نمایش‌نامه‌ خوانی مشهد در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد، هنرمندان استان، طبق آرای هیات داوران در بخش‌های مختلف حایز رتبه شدند.

در بخش پوستر و بروشور لوح تقدیر و جایزه نقدی به محسن عامر طراح پوستر خوانش «نیمه پر لیوان» و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجید راد برای طراحی پوستر خوانش «گل عنبر» اهدا شد.

در بخش موسیقی لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسین عامری برای آهنگسازی نمایش‌نامه «شاپرک خانم» و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به جواد رحیمی نژاد برای آهنگسازی «نیمه پر لیوان» اهدا شد.

در قسمت اکت‌خوانی ضمن تقدیر از نرگس‌ الله‌پناهی برای اکت خوانی «شاید همان یک گاز سیب»، معصومه قربانی برای اکت خوانی نمایش‌نامه «خاله ادیسه» رتبه سوم، مجتبی شفیعی برای اکت خوانی «فراموشی» رتبه دوم و دیپلم افتخار و جایزه نفر اول را شقایق کریمی برای اکت خوانی «گل عنبر» از آن خود کردند.

در بخش بهترین خوانشگر مرد، ضمن تقدیر از یوسف سلطانی‌زاده، خوانشگر خوانش «شهر شکلاتی»، رتبه سوم به محمد جواد مهدویان برای خوانشگری «گل عنبر»، رتبه دوم به حسین شیبانی برای خوانش تک‌گویی «عاشقانه من برای پری» و «خاله ادیسه» و رتبه اول و نیز کسب دیپلم افتخار به فرشاد قاسمی به خوانشگر «شاپرک خانم» تعلق گرفت.

در قسمت بهترین خوانشگر زن ضمن تقدیر از صبا وحدتی برای خوانش «بریده‌ها»، رتبه سوم به طور مشترک به عاطفه پور بهرام و الهام پرهیزگار به تریب برای خوانش‌های «شهر شکلاتی» و «گل عنبر»، رتبه دوم به رویا حشمتی برای خوانش «گل عنبر» و دیپلم افتخار و کسب جایزه نفر اول به مارال عبداللهی برای خوانش «شاپرک خانم» اهدا شد.

در بخش نویسندگی جایزه نفر سوم به طور مشترک به احسان روحی و محمود کریمی به ترتیب برای نمایشنامه‌های «فراموشی» و  «همان یک گاز سیب»، رتبه دوم به آزاده چشمه سنگی برای نگارش نمایشنامه «گل عنبر» و دیپلم افتخار و جایزه نفر اول به میلاد کاشانی برای نگارش نمایشنامه «داستان یک الیوت» تعلق گرفت.

در قسمت خوانش‌گردانی جایزه نفر سوم به جلال کریم‌زاده برای خوانش «شهر شکلاتی»، جایزه نفر دوم به مارال عبداللهی برای خوانش «شاپرک خانم» و دیپلم افتخار و جایزه نفر اول به فرید‌الدین نجفی و مهشاد عزیزی برای خوانش «گل عنبر» اهدا شد.

۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید