اخبار

مسوول دبیرخانه کانونهای مساجد خراسان رضوی: استفاده از تولیدات ایرانی موجب رونق اقتصاد کشور است

مسوول دبیرخانه کانونهای مساجد خراسان رضوی: استفاده از تولیدات ایرانی موجب رونق اقتصاد کشور است
مسئول دبیرخانه کانون ها فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی از برگزاری دومین کارگروه اقتصاد مقاومتی با موضوع زن و جهاد اقتصادی خبر داد.

محمد حسین عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری خراسان رضوی گفت:دومین کارگروه اقتصاد مقاومتی با موضوع زن و جهاد اقتصادی در محل دبیرخانه برگزار گردید و 5 شاخص مومن انقلابی که رهبر معظم انقلاب بیان فرمودند مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزد:در این کارگروه مروری شد بر مطالب جلسه گذشته سپس اقتصاد مقاومتی در نگاه رهبر معظم انقلاب و جایگاه اقتصاد مقاومتی در بحث قراردادها مورد بررسی قرارگرفت همچنین اصل اقتصاد مقاومتی،تعریف اقتصاد مقاومتی،ضرورت اقتصاد مقاومتی و جایگاه فردی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

عبداللهی با اشاره به اینکه حتی در زمینه دارو و مواد غذایی به مدیریت اقتصادی نیازداریم تصریح کرد:ما باید برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور در جبهه های علمی،فرهنگی و اجرایی فعالیت کنیم و ابتدا در جبهه علمی اساتید دانشگاهها و دانشجویان باید در زمینه علمی به سمت تولید پیش بروند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه احتکار بزرگترین ضربه را به اقتصاد می زند خاطرنشان کرد: ورود کالاهای خارجی متاسفانه سبب رشد اقتصاد و ایجاد شغل در کشور بیگانه می شود و در مقابل به تولید کالای داخلی و اشتغال ضربه جبران ناپذیری می خورد.

وی استفاده از کالا و تولیدات ایرانی را موجب رونق اقتصاد کشور دانست و ضمن اشاره به این فرمایش رهبر معظم مبنی بر اینکه خرید کالای ایرانی ارزش و خرید کالای غیر ایرانی ضد ارزش است افزود:در بحث اقتصاد مقاومتی باید به هنرهای خانگی رونق بخشید و اسراف را از زندگی روزمره دور نماییم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید