اخبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه ی نیشابور: استاد محمد پروانه باعث افتخار نیشابور است

معاون استاندار و فرماندار ویژه ی نیشابور: استاد محمد پروانه  باعث افتخار نیشابور است
نیشابور و نیشابوری ها به وجود فرهیختگانی همچون استاد محمد پروانه احتیاج دارند و همه ی ما به وجود ایشان افتخار می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ی نیشابور در عیادت از استاد محمد پروانه اظهار کرد: متاسفانه باخبر شدم استاد محمد پروانه، شاعر، نویسنده و پژوهشگرنیشابوری چندی است که در بستر بیماری است و خدمت ایشان رسیدیم.

غلامحسین مظفری افزود: امیدوارم هر چه زودتر بهبودی کامل شما استادارزنده حاصل شود که زحمات بی بدیلی را برای فرهنگ این کهن دیا ر متحمل شده اید.

وی خاطرنشان کرد: نیشابور و نیشابوریها به وجود فرهیختگانی چون شما احتیاج دارند و همه ی ما به وجود شما افتخار می کنیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور نیز در این دیدار گفت: افتخارم اینست که شاگرد کوچک استاد محمد پروانه در عرصه شعر وشعور بوده ام وسالهای جوانی وشغلی خود را از وجود این گوهر ارزشمند در نیشابوربهره جسته ام.

عباس کرخی گفت:کسالت یک فرهیخته مانند استاد باعث کسالت در کل جامعه فرهنگی و هنری می شود که به لطف خدا ایشان بهتر از روزهای ماضی هستند و باز همه شاگردان از وجودشان بهره وافی و کافی خواهند برد.

استاد محمدپروانه نیز ضمن تقدیم قطعه شعری به دانش آموزان سالهای پیش خودشان اظهارکردند: خدا را شاکرم که دنیای معلمی فرزندان معنوی برومندی به بنده عطا کرده است که امروز نتایج آن را در این ابر شهر ایران مشاهده می کنم از محبت همه دوستان که مرا مورد عنایت و لطف خود قرارداده اند سپاس گزارم.

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید