اخبار

آغاز برگزاری مسابقه حفظ و مفاهیم چهل حدیث رضوی

آغاز برگزاری مسابقه حفظ و مفاهیم چهل حدیث رضوی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی از آغاز برگزاری مسابقه حفظ و مفاهیم چهل حدیث رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،محمد حسین عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی گفت:مسابقه  حفظ و مفاهیم چهل حدیث رضوی به صورت سراسری و به دو روش حضوری و اینترنتی برگزار می گردد.

وی افزود:جزوه چهل حدیث رضوی توسط دبیرخانه جشنواره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت ضمن اینکه برای شرکت در این مسابقه محدودیت سنی وجود نخواهد داشت.

عبداللهی تصریح کرد:آزمون حضوری مسابقات حفظ و مفاهیم چهل حدیث رضوی در سال 95 در 8 استان اصفهان،اردبیل،زنجان،فارس،خراسان شمالی،خراسان جنوبی،یزد و خراسان رضوی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد:مسابقات در بقیه استان ها به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار خواهد شد و این مسابقات بر طبق زمانبندی اعلامی دبیرخانه جشنواره برگزار می گردد و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی به نشانی www.mehrab8.com یا www.mehrab8.ir اطلاعات لازم را کسب نمایند.

وی اظهار کرد:مرحله غیر حضوری این مسابقات از دهم ماه مبارک رمضان شروع و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت همچنین مرحله حضوری نیز بعد از جمع بندی و اعلام منتخبان از تاریخ 20 تیرماه لغایت 15 مردادماه برگزار خواهد شد.

عبداللهی بیان کرد:از نفرات اول تا سوم مسابقات حضوری در استان تقدیر خواهد شد و از نفرات اول هر استان در اختتامیه جشنواره ملی محراب تقدیر به عمل خواهد آمد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید