اخبار

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بازسازی سینمای تربت جام

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بازسازی سینمای تربت جام
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، از بازسازی سینماوحدت تربت جام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در این بازدید سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن بررسی روند بازسازی سینما اظهارکرد : با توجه به اینکه این سینما در حال بازسازی است به نظر ضروری می رسد به سمت مجتمع های سینمایی پیش روید تا بتوانیم نیاز بسیاری از مخاطبان را در این شهرستان پوشش دهیم .

وی با اشاره به اینکه تربت جام دارای پتانسیل غنی هنری و فرهنگی است افزود: اصحاب فرهنگ و هنر درشهرستان همواره در گسترش و تحکیم زیربنای فرهنگ و هنر درجامعه تاثیرگذار بوده‌اند، به همین خاطر می بایست از اینگونه فضاهای فرهنگی و هنری در راستای نیل به اهداف هنردوستان بهره مند شد.

در ادامه این جلسه ناصر نبی زاده معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی درخصوص کمک به تجهیز و بازسازی سینمای قوچان گفت : ضروری است هرچه سریعتر کمیسیون ماده 5 جهت راه اندازی سینما در تربت جام تشکیل شود تا بتوانیم بر اساس نظرات کمیسیون حمایت وزارت ارشاد را در این راستا اخذ کنیم .

در ادامه محمد یوسف بدری احمدی شهردار تربت جام گفت: باتوجه به غنای فرهنگی تربت جام وجود یک سینما و سالن همایش چندمنظوره در این شهرستان ضروری به نظرمی رسد.

وی افزود:باتوجه به تعطیلی چند ساله سینمای شهرستان، تعمیر و بازسازی سینمای کنونی تربت جام دردستورکارقرارگرفته است.

همچنین به منظور برگزاری بهتر همایش مولانا عبدالرحمن جامی،امیدواریم بتوانیم این مکان را بازسازی وتکمیل کنیم.

در این بازدید فرماندار  ،ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان وجمعی از مسئولین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی را همراهی کردند .

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید