اخبار

امام جمعه مشهد بر برجستگی فعالیتهای قرآنی در مشهد نسبت به سایر فعالیتها تاکید کرد

امام جمعه مشهد بر برجستگی فعالیتهای قرآنی در مشهد نسبت به سایر فعالیتها تاکید کرد
امام جمعه مشهد گفت: خوشبختانه در بین تمام عرصه های فرهنگ و هنر استان، مسائل قرآنی و فعالیت های این حوزه نسبت به سایر برنامه ها برجسته تر بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در دیدار با اعضای ستاد برگزاری یازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس، ضمن تشکر ازفعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: خوشبختانه در بین تمام عرصه های فرهنگ و هنر استان، مسائل قرآنی و فعالیت های این حوزه نسبت به سایر برنامه ها برجسته تر بوده است .

وی با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری نمایشگاه قرآن تجربه بسیار عمیق، پر ارزش و پر توانی دارد افزود: تجربه داشتن تنها کافی نیست بلکه باید بیش از پیش از تجربیات بهره گرفت.

وی بر ارزش یابی غرفه ها تاکید کرد و افزود: ضروری است ارزش یابی دقیق از عملکرد غرفه ها صورت پذیرد و با نگاه به محتوای فعالیت، غرفه واگذار شود و غرفه داران تنها به یک تابلو و بروشور اکتفا نکنند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: نمایشگاه قرآن و عترت باید شکل ظاهری مناسب را به لحاظ مراجعه کنندگان داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: برای تذکر به مراجع کنندگانی که با وضع نامناسب به نمایشگاه می آیند از توان ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر بهره گیرید.

وی با اشاره به حضور آستان قدس رضوی در یازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت گفت: در شهر امام رضا (ع) حضور آستان رضوی در این دوره نمایشگاه را باید محفوظ دانست چرا که از نظر وابستگی ولایی مثمر ثمر خواهد بود.

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی بیان داشت: ضروری است شهرداری مشهد در کنار تبلیغات نسبت به ارائه سرویس رفت و آمد برای مردم جنوب شهر و حاشیه شهر اهتمام جدی داشته باشد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید