اخبار

امام جمعه گناباد: ماه رمضان ماه خودسازی است

امام جمعه گناباد: ماه رمضان ماه خودسازی است
حجت الاسلام والمسلمین صادقی نسب امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد با عنایت به حلول ماه مبارک رمضان این ماه را فرصتی برای انس با قرآن و خودسازی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، امام جمعه شهرستان گناباد در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان افزود: قرآن از دو راه دلها را جذب می کند از راه صوت و صورت زیبایی که دارد و از راه پیامهای انسان ساز در همه سطوح و زمانها.

در ادامه  نبی پور فرماندار گناباد وارد دستور جلسه که بحث گردشگری بود شد. وی ضمن مفید دانستن تشکیل کار گروه تخصصی گردشگری استان در گناباد، توجه به زیرساخت های گردشگری را در شهرستان واجب دانست.

 نبی پور قبل از تدوین طرح جامع گردشگری شهرستان خواستار رصد آسیب های حضور گردشگران در شهرستان شدند.

در این جلسه مقرر شد اعضا ضمن بررسی کارشناسانه طرحها و نظرات خود پیرامون آسیب های احتمالی گردشگران را به صورت مکتوب به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شهرستان واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال دارند.

سپس محمدپور معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی که در حال انجام پروژه تحقیقاتی با عنوان شناسایی و اولویت بندی مسایل فرهنگی گناباد است، به ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه تحقیقاتی خود پرداخت.

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان هر ماه یکبار به بررسی مسایل فرهنگی در زمینه های مختلف میپردازد لذا از کلیه فعالین فرهنگی و صاحب نظران خواهشمند است مسایل و دغدغه های فرهنگی خود را به صورت مکتوب به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ارسال نمایند.

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید