اخبار

آمادگی خراسان رضوی برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات شرق کشور

آمادگی خراسان رضوی برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات شرق کشور
استاندار خراسان رضوی از آمادگی این استان برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات شرق کشور در مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، محمود صلاحی در گفت و گو با خبرنگار کمیته اطلاع رسانی سیزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران، اظهار داشت: این استان در حوزه چاپ و نشر یکی از سه استان برتر در کشور محسوب می شود که این ظرفیت بسیار خوبی برای خراسان رضوی برای فعالیت در این عرصه به شمار می رود.
رییس شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی افزود: هم اکنون 450 ناشر سالانه پنج هزار عنوان کتاب را در 25 میلیون تیراژ منتشر می کنند.
استاندار خراسان رضوی گفت: برگزاری نمایشگاه های مختلف، از جمله نمایشگاه کتاب و نمایشگاه قرآن، ظرفیت بسیار خوبی برای حضور ناشران، مولفان و صاحب نظران در سطح ملی و بین المللی را فراهم نموده است.
وی تصریح کرد: خراسان رضوی با توجه به زائرپذیری و مرزی بودن می تواند ظرفیت خوبی برای زائران و  کشورهای همسایه باشد که باید در این جهت برنامه ریزی شود.
صلاحی همچنین از آمادگی خراسان رضوی برای برگزاری نمایشگاه یاد یار مهربان و مطبوعات خبر داد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز برگزاری نمایشگاه مطبوعات تخصیص داده شده، گفت: موافقت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این خصوص گرفته شده و به زودی تاریخ برگزاری آن نیز اعلام خواهد شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۴:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید