اخبار

کیفی سازی فعالیتها در کانون های فرهنگی هنری مساجد مدیریت جهادی می خواهد

کیفی سازی فعالیتها در کانون های فرهنگی هنری مساجد مدیریت جهادی می خواهد
مسئول دبیرخانه کانون هاب فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی در اولین جلسه شورای مشورتی گفت:کیفی سازی فعالیتها در کانون های فرهنگی هنری مساجد مدیریت جهادی می خواهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد حسین عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی در اولین جلسه شورای مشورتی بیان کرد:شورای مشورتی باید به کیفی سازی برنامه های دبیرخانه کمک نماید تا اقداماتی که دبیرخانه استان انجام می دهد بهتر و موثر تر باشد.

وی افزود: اصرار داریم امسال که در آستانه ورود به برنامه ششم توسعه هستیم و از آنجایی که رویکرد اصلی برنامه ششم کیفی سازی است کانون های فرهنگی هنری مساجد هم به سمت کیفی سازی و اثر بخشی بیشتر قدم بردارند و برای به ثمر نشاندن این کار زحمات فراوانی لازم است چرا که کیفی سازی در یک مقطع کوتاه اتفاق نمی افتد.

عبداللهی با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد باید با برنامه حرکت کنند تصریح کرد:با توجه به وجود زیر ساخت لازم برای کیفی سازی و ارتقاء سطح اثر بخشی،همه کانون ها می توانند در سطوح مختلف جهش داشته باشند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی ضمن تاکید بر اینکه انتظارات از دبیرخانه خراسان رضوی بیش از بقیه استانها است خاطرنشان کرد:متاسفانه یکی از اشکالاتی که همیشه در این جلسات احساس می شود این است که گاهی اوقات اجرایی کردن نظرات شورای مشورتی لازمه اعتبارات است که این منابع مالی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه به دنبال پویاسازی کانونهای فرهنگی هنری مساجد هستیم اظهارکرد:ما از چارچوب ضوابط تعریف شده ستادعالی نمی توانیم خارج شویم و عمده کار شورای مشورتی ارائه کمکهای فکری و ایده های خوب جهت اثر بخشی بیشتر فعالیتهای کانون ها و پیشبرد برنامه های تعیین شده ستاد عالی می باشد.

در اولین جلسه شورای مشورتی مقرر شد این جلسات در یکی از روزهای دوشنبه هر ماه از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی برگزار شود.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید