اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «ماهور» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «ماهور» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی «ماهور» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «اکرم منصورنیا» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« ماهور » در صدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای معنوی به مخاطب ارایه کند .

وی افزود: نمایشگاه نقاشی «ماهور» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «اکرم منصورنیا» است که در آن 12 اثر نقاشی  رنگ روغن و 10 اثر کوزه و شیشه  ودر ابعاد 40*30 تا 50*100 سانتیمتر برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن است وبا سبک های رئالیسم است و موضوع طبیعت می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این دومین نمایشگاه انفرادی اکرم منصورنیا است که 4 سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه پیام نور بوده در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «ماهور» از 15  الی 20 خرداد 95هر روز از ساعت 10 الی 12 صبح و 17 الی 19 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید