اخبار

برگزاری اولین دوره آزمون تعیین صلاحیت فنی متقاضیان چاپ و صنایع وابسته در خراسان رضوی

برگزاری اولین دوره آزمون تعیین صلاحیت فنی متقاضیان چاپ و صنایع وابسته در خراسان رضوی
اولین دوره آزمون تعیین صلاحیت فنی متقاضیان چاپ و صنایع خراسان رضوی در راستای ارتقای سطح کیفی و ساماندهی چاپخانه ها و صنایع وابسته آن در هنرستان هنرهای زیبا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، در راستای ارتقای سطح کیفی وساماندهی چاپخانه ها وصنایع وابسته آن،اولین دوره آزمون تئوری صلاحیت فنی متقاضیان اخذ پروانه فعالیت چاپخانه و صنایع وابسته در خراسان رضوی،با شرکت 40 متقاضی برگزار شد .

هدف از برگزاری این آزمون، آشنایی هرچه بیشتر متقاضیان صنعت چاپ با قوانین و مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجش و ارزیابی اطلاعات وسطح دانش متقاضیان می باشد و در مرحله بعد پس از کسب نمره قبولی درآزمون کتبی از واجدین شرایط آزمون علمی آشنایی با صنعت چاپ نیز به عمل می آید.

خراسان رضوی با فعالیت بیش از 300 واحد صنعت چاپ وصنایع وابسته آن ،جزو سه استان برتر کشور در زمینه چاپ و نشر کشور می باشد و با توجه به ظرفیت های فراوان فرهنگی، تجاری و اقتصادی و همجواری با کشورهای ترکمنستان، افغانستان و سایر کشورهای آسیای میانه، زمینه های فراوانی جهت  تحقیق راهبردهای اقتصاد مقاومتی از طریق صنایع چاپ و نشر وجود دارد.

 

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید