اخبار

معاون دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی: کانون های مساجد بر اساس فعالیت،سطح بندی می شوند

معاون دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی: کانون های مساجد بر اساس فعالیت،سطح بندی می شوند
گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تربت جام، تایباد و باخرز به منظور بررسی و تشریح برنامه های سال 95 خصوصاً برنامه های اوقات فراغت تابستان سال جاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، این گردهمایی با حضور معاون دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های استان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام در جمع مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد این سه شهرستان برگزار شد.

در این مراسم معاون دبیرخانه هماهنگی و نظارت برکانون های خراسان رضوی با تسلیت ایام سوگواری رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) به نقش مساجد و کانون های فرهنگی هنری پرداخت و سپس اهم برنامه های سال 95 این کانون ها را اعلام کرد و گفت: کانون های مساجد بر اساس فعالیت، سطح بندی می شوند و واریز اعتبارات بستگی به ثبت اطلاعات و فعالیت ها در سایت دبیرخانه دارد و باید مدیران کانون ها هر چه سریعتر در سایت دبیرخانه ثبت نام نمایند و اطلاعات مورد نیاز را در این سایت بارگزاری نمایند.

حجت الاسلام ولی زاده در ادامه تاکید کرد: کانون هایی که برای تابستان و اوقات فراغت متقاضی مُبلغ یا مُبلغه می باشند به دبیرخانه استان اعلام کنند تا کمک و یاریگر مدیران در اجرای برنامه های اوقات فراغت تابستان امسال باشند.

وی با اشاره به فعالیت خوب کانون های مساجد تربت جام از زحمات و پیگیریهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام تقدیر و تشکر کرد.

مدیران کانون های مساجدی که به هر دلیلی عملکرد خوبی ندارند، فرصت خدمت را به دیگران بدهند.

در ادامه این گردهمایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام در جمع مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد تربت جام، تایباد و باخرز با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و تاکید بر تلاش برای تحقق اهداف و آرمان های بلند انقلاب و حضرت امام (ره) خصوصاً در عرصه های فرهنگی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در کنار ائمه محترم جماعات و هیئت امنا مساجد بهترین فرصت و بستر برای انجام کارهای خوب فرهنگی، دینی و مذهبی می باشد.

نعمت اله فیاض با تقدیر از کانون های فعال، از کانون هایی که به هر دلیلی فعالیت کمرنگ تری دارند خواست با در نظر گرفتن مسئولیت شرعی و قانونی یا به خدمت بپردازند و یا فرصت و عرصه را برای خدمت دیگران ایجاد نمایند.

در پایان این مراسم جلسه پرسش و پاسخ مدیران کانون ها و مسئولین مربوطه انجام و به سوالات پاسخ داده شد.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید