اخبار

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام : انتقال پیام در آثار هنرمندان رسالت هنر است

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام : انتقال پیام در آثار هنرمندان رسالت هنر است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام در اختتامیه نمایشگاه نقاشی گفت : انتقال پیام در آثار هنرمندان رسالت هنر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، آئین اختتامیه نمایشگاه نقاشی اساتید وهنرمندان تربت جام با حضور مسئولین ، مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری، هنرمندان و اساتید رشته های هنرهای تجسمی و علاقمندان در محل مجموعه تاریخی رباط جام برگزار شد.

در این مراسم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت جام با اشاره به جایگاه هنر و تاثیر گذاری آن بر جامعه گفت: باید آثار هنری هنرمندان دارای محتوا و پیام باشد تا رسالت خود را به درستی به انجام رساند، همچنان که در این نمایشگاه شاهد هستیم، هنرمندان نقاش و تجسمی تربت جام توانستند با آثار فاخر خود پیام هایی را به مخاطب منتقل نمایند. هنرمندان ما جدا از ذوق و سلیقه شخصی خود پیام های تربیتی و تعلیمی را در آثار نقاشی خود داشتند.

نعمت اله فیاض در ادامه به حضور پر رنگ هنرمندان تربت جام در تمامی مراسم ها و مناسبت های ملی و مذهبی فعال هستند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام و هنرمندان هم در تمامی مراسم ها و مناسبت های ملی و مذهبی پیشگام بوده و با همکاری دیگر ادارات جهت تاثیر گذاری بر احاد مردم و همچنین اعتلای فرهنگ و هنر منطقه، برنامه های فاخر و متناسب با آن مناسبت را دارند.

در پایان این مراسم از هنرمندان نقاشی که در این نمایشگاه آثار ارائه داشتند تجلیل شد.

این نمایشگاه به مناسبت نیمه شعبان و سوم خرداد سالروز پیروزی خرمشهر با 41 اثر از 14 هنرمند تربت جامی توسط انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری تربت جام در مجموعه تاریخی رباط جام به مدت 10 روز دایر بود..

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید