اخبار

عکاس نیشابوری برگزیده سومین جشنواره هلال و رسانه

عکاس نیشابوری برگزیده سومین جشنواره هلال و رسانه
مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان نیشابوری مقام برتر سومین جشنواره هلال و رسانه کشور را ازآن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،مسعود سلیمانی سپهر سرپرست انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: مردم به خوبی با خدمات امداد و نجات و همچنین داروخانه‌های هلال احمر آشنایی دارند، اما هلال احمر با توجه به ابعاد ملی و بین المللی و همچنین سابقه فعالیت ۹۴ ساله، از ظرفیت های بسیار بیشتری برخوردار است  که جشنواره هلال و رسانه با شعار “بنی آدم اعضای یک پیکرند” در بخشهای دیداری و شنیداری، کاریکاتور، یادداشت، مصاحبه، گزارش تصویری، داستان و برگزار شد.

وی گفت: هلال احمر می‌تواند در موضوعات اجتماعی اقدامات زیادی انجام دهد و بر همین اساس از هنرمندان از برگزاری جشنواره هلال و رسانه  استقبال  خوبی می کنند.

سلیمانی سپهر خاطرنشان کرد: هلال احمر نهادی مردمی، از مردم و برای مردم است  ودر دنیا هیچ کسی به هلال احمر نگاه منفی ندارد، سرمایه بزرگی است و باید نگاه مردم در این زمینه را حفظ کرد و آن را ارتقا داد.

وی یادآورشد: مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان  نیشابوری توانست  مقام برتر سومین جشنواره هلال و رسانه کشور را ازآن خود کند وبار دیگر برای نیشابور افتخار آفرین شد.

سرپرست انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: مراسم اختتامیه سومین جشنواره هلال و رسانه در تالار خورشید مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد که در این مراسم از مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان  نیشابوری  با اهدای تندیس ، اوح سپاس وجایزه نقدی تجلیل شد.

۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید