اخبار

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برحفظ کرامت انسانی کارکنان تاکید کرد

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برحفظ کرامت انسانی کارکنان تاکید کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برحفظ کرامت انسانی کارکنان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ،علی اصغر کاراندیش مروستی درسفرهای استانی خود به مشهد در نشست صمیمی با کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد خراسان‌ رضوی اظهار کرد : حفظ کرامت انسانی و حرمت کارکنان یکی از مهمترین اهداف در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که این معاونت نیز نگاه ویژه ای به آن دارد.

وی ادامه داد: طی سفرهایی که به استان ها داشته ایم متاسفانه مشکلات حقوقی و پرسنلی در تمامی استان ها مشترک بوده و با اشراف کامل به این مشکلات درصدد رفع این موانع هستیم.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مشکل اعتباری در استان ها گفت : اعتبار کم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلی است که متاسفانه تمامی استانها با آن درگیر هستند و به دنبال رفع این مانع هستیم .

در ادامه این نشست خسروی مدیرکل نوسازی و تحول اداری اظهار کرد : حقوق و مزایا برای تمامی کارکنان در ستاد ها و استانها یکسان است و تنها تفاوت در اضافه کار و رفاهی است که این مهم نیز با توجه به نظام بودجه استانی امکان پرداخت دارد .

وی درادامه افزود : تبدیل وضعیت کارکنان در دستگاه ها براساس ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از طریق برگزاری آزمون ادواری انجام می شود که درصورت سهیمه استخدامی،به کارکنان توصیه میکنم آن دسته از افرادی که شرایط لازم را دارند درآزمون شرکت نمایند.

تعهدات بیمه تکمیلی آرمان، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی از کارگری به قرارداد معین و رسمی، حقوق کارکنان در کلان شهر مشهد ،کمک به تکمیل ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، کمک به تجهیزات سخت افزاری در ادارات استان ها ،کمک به خرید نرم افزار جامع آماری و.... از موضوعات مطرح شده دراین نشست بود .

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۵:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید