اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آیت الله طبسی عیادت کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آیت الله طبسی عیادت کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی صبح امروز ازآیت الله طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی عیادت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ،سعید سرابی روز سه شنبه پس از عیادت از نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد در گفتگو با خبرنگاران  اظهار کرد : آیت الله طبسی شخصیت فرهیخته و کاملا نام آشنا در بین زنان و مردان خراسان و کشور است.

وی افزود: آقای طبسی از ستونهای اصلی انقلاب اسلامی بوده و حضورش به عنوان عمود خیمه انقلاب در مشهد برای همگان محرز و مشخص است.

سرابی ادامه داد: با اتفاقی که برای ایشان رخ داد موجی از نگرانی در بین مردم ایجاد شد و از آن روز تاکنون مردم به صورت خودجوش برنامه هایی را در مساجد و محافل برپا کرده تا برای سلامتی آیت الله طبسی دعا کنند.

وی گفت: این موج دلواپسی و نگرانی مردم نشانگر شخصیت مردمی و جایگاه گرانقدر تولیت آستان قدس رضوی در بین مردم است و نشان می دهد که ایشان در قلب مردم جای دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اطلاع رسانی لحظه به لحظه خبرنگاران و عکاسان برای انعکاس اخبار وضعیت سلامتی آیت الله طبسی جای تشکر و قدردانی دارد اما باید دقت لازم را در این زمینه داشت.

وی ادامه داد: مشاهده می شود برخی از رسانه در خصوص اخبار منتشره در مورد ایشان شتابزده و عجولانه عمل می کنند که این موضوع مردم را نگران می کند.

در این دیدار محمد کاظم دبیری معاون طرح و برنامه ریزی ،یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی ،حجت الاسلام کاظمی نسب معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی را همراهی کرد .

تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استانهای سه گانه خراسان عصر جمعه گذشته دچار خونریزی مغزی و به دنبال آن وقفه تنفسی لذا به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد منتقل شد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۲۱:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید