اخبار

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی رتبه برتر درحوزه عفاف و حجاب استان شد

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی  رتبه برتر درحوزه عفاف و حجاب استان شد
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در دو حوزه برنامه های ابلاغی ستاد مرکزی صیانت و عفاف و حجاب در میان دستگاه های ارزیابی شده در استان حائز رتبه اول شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید مسعودحسینی سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل خراسان رضوی گفت : عملکرد دستگاه های اجرایی استان در دو حوزه صیانت از حقوق شهروندان و عفاف و حجاب توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی ارزیابی و این اداره کل به عنوان دستگاه برتر استان شناخته شد .

وی ادامه داد : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این ارزیابی که مربوط به بازه زمانی سال ٩٣ می باشد در حوزه برنامه های ١٢گانه حقوق شهروندی وهمچنین در حوزه برنامه های ١١گانه عفاف و حجاب نیز با کسب بالاترین امتیاز در میان ٦٨ دستگاه ارزیابی شده در استان حائز رتبه اول شد.

در تقدیر نامه ای که به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ارسال شده است: توسعه و پیشرفت ایران اسلامی ،مرهون تلاش بی دریغ انسان های خدوم و دلسوزی است که همواره پیشرفت و تعالی کشور را سرلوحه خود قرار داده و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ برای خویش می دانند .

در ادامه این تقدیر نامه آمده است: نظر به اینکه نتایج حاصله از ارزیابی های بازرسی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد مرکزی صیانت، بیانگر اقدامات ارزشمند در تقویت عفاف و حجاب بوده است براین اساس این اداره کل به عنوان دستگاه برتر استان طی سال 93 در دو حوزه فوق شناخته شده است .

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید