اخبار

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی خراسان رضوی : پروانه فعالیت 16 کانون آگهی و تبلیغات در استان خراسان رضوی صادر شد

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی خراسان رضوی : پروانه فعالیت 16 کانون آگهی و تبلیغات در استان خراسان رضوی صادر شد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از صدور پروانه فعالیت 16 کانون آگهی و تبلیغات خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ،یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت : در این استان پانصد و 38 کانون آگهی و تبلیغات فعال است.

وی ادامه داد : از ابتدای سال32مجوز کانون آگهی و تبلیغات صادر شده است که در بهمن ماه 16 کانون مجوز پروانه فعالیت را اخذ کرد. امینی با بیان اینکه مشهد با بیش از 390 کانون آگهی و تبلیغات بیشترین کانون رادر استان داراست گفت : بعد از مشهد شهرستان های نیشابور و سبزوار بیشترین تعداد کانون را دارند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از صدور 9کارت حرفه ای خبرنگاری خبر داد و افزود : پس از بررسی درخواست های رسیده به دبیرخانه،کمیسیون صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری 9 نفر را حائز دریافت کارت با رتبه های روزنامه نگاری و خبرنگاری دانستند.

وی ادامه داد : کارت حرفه ای روزنامه نگاری به کسانی اعطاء می شود که از طریق سایت سمان(saman-gov.ir) اقدام به تشکیل پرونده و تکمیل مدارک مطابق با دستورالعمل صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری کرده باشند.

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید