اخبار

گشایش نمایشگاه حجم «طلوع نیشابور» در نیشابور

گشایش نمایشگاه حجم «طلوع نیشابور» در نیشابور
نمایشگاه حجم «طلوع نیشابور» آثار هنرمند نیشابوری سینا انجیدنی در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: خراسان و به خصوص  نیشابور مهد تمدن و فرهنگ و هنر است که در طول تاریخ انسان های بزرگی را از این دیار تقدیم جامعه بشری کرده است که آثار و تفکر ایشان باعث مانایی و جاودانگی شده است و هنوز هم خلف صالح ایشان هستند که در رشته های مختلف هنری و فرهنگی باعث افتخار ایران و ایرانیان هستند و در این رهگذرنمایشگاه حجم «طلوع نیشابور» بر پا شد.

وی گفت: در نمایشگاه حجم«طلوع نیشابور» 8 اثر آثار هنرمند نیشابوری «سینا انجیدنی» به سبک هنر مفهومی در ابعاد  150*250 تا 200*300 سانتیمتردر معرض دید عموم قرار گرفته است.

آتشی افزود: در این نمایشگاه آثار کارهای حجمی با موضوع  نگاه به طلوع صبح نیشابور کار شده است که این آثار با زیر ساخت فلزی و روی کار با پارچه ونور طراحی شده است.

مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به سوابق این هنرمند اشاره کرد و گفت: سینا انجیدنی متولد نیشابور و از سال 1382 کار هنری را آغاز و در حال حاضر فارغ التحصیل کارشناسی مجسمه سازی از دانشگاه فردوسی مشهد بوده و این سومین نمایشگاه انفرادی حجم اوست.

وی تصریح کرد: نمایشگاه حجم «طلوع نیشابور»تا 30 مهر 94 هر روز از ساعت  16  الی  20 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در معرض دید عموم علاقمندان قرار دارد.

۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید