اخبار

برگزاری جشنواره فیلم و عکس در کاشمر

برگزاری جشنواره فیلم و عکس در کاشمر
همزمان با فرارسیدن ایام محرم جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشنواره استانی فیلم و عکس در محل سالن اجتماعات فرمانداری کاشمر و با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و روسای ادارات مختلف شهرستان برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در این جلسه مراد علی احمد زاده معاون فرماندار کاشمر با ابراز خرسندی از پیگیری برگزاری این رویداد بزرگ هنری در کاشمر خاطرنشان کرد: تمام دستگاههای اجرایی شهرستان همت خود را بکار گیرند تا این جشنواره با گستره استانی در کاشمر برگزار شود.

در ادامه این جلسه جواد روشندل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهادات و راهکارها و دستورالعملهای جشنواره استانی و زمان برگزاری در آذرماه سال جاری و حمایت از هنرمندان شهرستان و هدایت هنرمندان استانی در به تصویرکشیدن قابلیتهای زیارتی و گردشگری دیار ترشیز کهن را بیان کرد.

درپایان  تمامی ادارات شرکت کننده در جلسه اعلام آمادگی کردند تا با بکار گیری ظرفیتهای داخلی و منابع مالی و اعتباری در تعامل با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در تحقق این رویداد مهم هنری تلاش کنند و برگزاری جشنواره استانی فیلم و عکس را به فرصتی مناسب در جهت معرفی ترشیز کهن تبدیل کنند.

۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید