اخبار

افتتاح چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی مشهد

افتتاح چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی مشهد
چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته‌بندی مشهد با حضور مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد در حاشیه برپایی چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی مشهد با اشاره به جانمایی در فضای معادل دو هزار و ۴۰۰ متر مربع اظهار کرد: این نمایشگاه نسبت به سال گذشته ۱۰درصد رشد در متراژ داشته است.

محمد جواد حمید اظهار کرد: براساس هماهنگی های انجام شده افزایش بازدید کننده خارجی از افغانستان و عراق، حضور مقامات عالی رتبه از سایر استان ها از جمله آذربایجان غربی و  برنامه ریزی برگزاری دو سمینار تخصصی همزمان با نمایشگاه توسط مجری برگزاری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در این دوره شرکت بی. اچ. اس(BHS) از امارات به عنوان تنها شرکت خارجی این نمایشگاه خواهد بود تصریح کرد: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه در حوزه های لفاف های بسته بندی، ماشین آلات بسته بندی و پرکن ها، دایکات ها، کارتن، مقوا و فراورده های سلولوزی، چاپ افست، صحافی و لیتو گرافی و ملزومات و خدمات وابسته، کاغذ، ماشین آلات چاپ عریض و دیجیتال و کانون های آگهی تبلیغات است.

علی مغانی رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران خراسان رضوی نیز در حاشیه آئین افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی از 23 تا 26 مهر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس در مساحت 2 هزار و 400 متر مربع در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی با 90 غرفه و با حضور شرکت‌هایی از استان‌های خراسان رضوی، تهران، کردستان، اصفهان، یزد، آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

مغانی با بیان اینکه میزان مساحت در اختیار چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته‌بندی نسبت به سال گذشته رشد 10 درصدی در حوزه متراژ داشته است، عنوان‌کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه دو سمینار تخصصی برگزار می‌شود.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران خراسان رضوی در رابطه با تعداد شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه گفت: باتوجه به وضعیت بازار تعداد شرکت کنندگان بسیار کم است و تنها یک دهم فعالان این عرصه در نمایشگاه حاضر هستند.

 

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید