اخبار

مسوول دفتر طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شد

مسوول دفتر طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شد
سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، مهدی صدقی را به عنوان مسوول دفتر طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب کرد.

 طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مسوول دفتر طرحهای عمرانی این اداره کل منصوب و در مراسمی با حضور مهدی داوطلب معاون سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین مهدی یونسی معاون معاون اداری و مالی مدیرکل و نیز اعضاء دفتر طرح های عمرانی معرفی شد.

در این جلسه ضمن ابلاغ حکم ، متن آن قرائت شد .

در این حکم آمده است؛از آنجا که زیر ساخت هایی نظیر مجتمع های فرهنگی و هنری ، سالن های اجرای نمایش و فیلم ، اماکن فرهنگی تحت پوشش و سایر ساختمانهای اداری و ... از مؤثرترین عوامل در پیشرفت امور و وظایف این اداره کل می باشند و از طرفی پیگیری و نظارت بر روند اجرایی ساخت و ساز پروژه های عمرانی از نظر کمی و کیفی و تعمیر و تجهیز ساختمانهای موجود با اخذ پروانه و پایانکار و رعایت ضوابط فنی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند لذا با توجه به پیشنهاد معاون اداری و مالی و با عنایت به توانایی ، تعهد و مسوولیت پذیری جنابعالی در طول مدت خدمت در این اداره کل ، به موجب این ابلاغ به سمت مسوول دفتر طرح های عمرانی منصوب می شوید .

در ادامه این حکم آمده است؛ ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای جنابعالی در پیشبرد اهداف سازمانی و نیز برقراری و ارتباط و تعامل مناسب با معاون اداری و مالی، ذیحساب محترم و سایر حوزه ها و بخش های ذیربط امور محوله را در دفتر طرح های عمرانی زیر نظر معاون اداری و مالی به انجام رسانید .

 مهدی صدقی پیش از این در کارنامه فعالیت خود، سرپرست اداره هماهنگی امور شهرستانها، سرپرست اداره هنرهای نمایشی را داشته است .

۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید