اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع: نبود حتی یک شاکی از گزینش گواه بر رضایت از عملکرد این حوزه است

معاون توسعه مدیریت و منابع: نبود حتی یک شاکی از گزینش گواه بر رضایت از عملکرد این حوزه است
معاون توسعه مدیریت و منابع در همایش گزینشگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمانهای تابعه گفت : نبود حتی یک شاکی از گزینش گواه بر رضایت از عملکرد این حوزه است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش گزینشگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در تالار همایش هتل فرهنگ و هنر مشهد برگزار شد اظهار داشت: در شرایطی که باید کشور به واسطه اعیاد قربان و غدیر جشن و سرور برپا میکرد متاسفانه بی کفایتی آل سعود شادی را به غمی عظیم مبدل کرد که این واقعه تلخ را به خانواده این عزیزان تسلیت میگویم.

وی با اشاره به سخن امام خمینی مبنی براینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی است افزود :نظام ما مکتبی است و دین ما گسترش ارزشهاست بنابراین فردی که مسئولیتی را می پذیرد قطعا در راستای ارزشهای نظام  و احکام دین گام بر میدارد.

دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد : نقش گزینشگران  و مجریان این امر بسیار حساس است دراین راستا باید توجه ویژه ای به گزینش در دستگاه های اداری و عمومی که خدماتی را به جامعه ارائه می کنند بشود.

وی با تاکید برآنکه مجریان گزینش از قوانین این موضوع مهمتر هستند افزود :شاید قانون های ما در بعضی موارد دچار اشکال باشد که به راحتی بررسی و اصلاح می شود، اما هنگامی که درون سیستم افرادی دچار ایراد باشد قطعا رفع اشکال سخت خواهد بود

کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع تاکید کرد : بنابر فرموده امام صادق حرمت انسان مومن بالاتر از خانه خدا است ، لذا با توجه به این نکته باید درارتباط با افراد مورد گزینش ، توجه خاص داشته باشیم.

وی تصریح کرد : ورود به حریم فرد حتما تابع شرایط خاصی می باشد که این شرایط در قانون مشخص و پیش بینی شده است.

علی اصغر کاراندیش افزود: از یکایک شما درخواست دارم به این نکته مهم بیش از پیش توجه کنید. دبیر هیات مرکزی گزینش رعایت در امانت را یکی دیگر از مهمترین مسایل خواند و افزود : اطلاعاتی را که درحین گزینش به دست می آورید کاملا محرمانه است و باید فقط در اختیار افراد مسئول قرار دهید چرا که آبروی فرد مسلمان بسیار مهم است.

وی ادامه داد:تحقیق از افراد مورد اعتماد به دور از مسائل قومی و ملیتی نکته مهمی است که باید گزینشگران به آن توجه داشته باشند. کاراندیش با تاکید برآنکه در گزینش صلاحیت فرد را مورد بررسی قرار دهید افزود: در گزینش صلاحیت فرد باید مورد بررسی قرار گیرد نه مجموعه خانواده و وابستگان آنها .

وی درپایان بر بحث آموزش تاکید کرد و افزود :ضروری است آموزش را برپایه هدفمندی و مطابق با نیاز داشته باشید و همچنین اطلاعات خود را بروز کنید.

۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید