اخبار

مدیر کل ارشاد خراسان رضوی: سینمای هنر و تجربه یکی از دستاوردهای بزرگ وزارت ارشاد است

مدیر کل ارشاد خراسان رضوی: سینمای هنر و تجربه یکی از دستاوردهای بزرگ وزارت ارشاد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: سینمای هنر و تجربه یکی از بزرگترین دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که تاکنون مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید سعید سرابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح علاوه بر اینکه در سراسر کشور توانسته مخاطبان بسیار زیادی را جذب کند در استان خراسان رضوی و شهر مشهد نیز تحول بزرگی به وجود آورده است.

وی گفت: آمار بهترین فروش بلیط در سراسر کشور متعلق به شهر مشهد است و بسیاری از کسانی که از سینما دوری می کردند اکنون با این طرح موفق به سینما جذب شده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: مخاطبان حرفه ای سینما در مشهد از اجرای این طرح اعلام رضایت می کنند و سینمای هنر و تجربه را یک فرصت بسیار ارزشمند تلقی می کنند.

وی گفت: قطعا استمرار سینمای هنر و تجربه می تواند زمینه توسعه اعتلای فرهنگ را فراهم کند لذا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از این بخش به صورت جدی حمایت و شرایط را برای استمرار آن فراهم می کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی افزود: ساز و کارهایی چون گروه سینمایی هنر و تجربه تا حدی توانسته ضعفهای موجود در سینمای بدنه را بپوشاند و این امکان را برای اهالی سینما فراهم آورده تا آثار خود را به نمایش عموم بگذارند اما این برای بهبود وضعیت سینمای ایران کافی نیست.

۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید