اخبار

ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان خراسان رضوی

ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان خراسان رضوی
معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، مهدی یونسی با بیان این خبر افزود: توسعه فرهنگ در شهرستانها مبتنی بر قوانین و برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی یکی از امور مهمی است که از دغدغه های فرهنگی این اداره کل به حساب می آید و برهمین اساس با پیگیریهای انجام شده این اداره کل نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان باخرز، خوشاب و داورزن ایجاد شد.

وی اظهار داشت: طی احکام جداگانه ای از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی آقایان محسن توکل به عنوان مسوول راه اندازی و استقرار نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان داور زن، حسین حسینی برنا به عنوان مسوول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوشاب و صادق شریفی نسب به عنوان مسوول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان باخرز منصوب شدند.

یونسی بیان داشت: امیدواریم با ایجاد این نمایندگی ها شاهد ارتقاء شاخصها، توسعه کمی و کیفی مراکز، آثار و فعالیتهای فرهنگی، هنری، قرآنی و شکوفایی استعدادهای بالقوه موجود در راستای اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، دولت تدبیر و امید و قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آن شهرستان باشیم.

۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید