اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی فاجعه درگذشت نخبه قرآنی را تسلیت گفت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی فاجعه درگذشت نخبه قرآنی را تسلیت گفت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی فاجعه درگذشت نخبه قرآنی در فاجعه منا را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی فاجعه درگذشت نخبه قرآنی حاج محسن حسنی کارگر را تسلیت گفت.

متن پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است:

با نهایت تاثر و اندوه، از دست دادن نخبه قرانی و قاری بین المللی قران مجید و افتخار جمهوری اسلامی ایران در این عرصه و نفر اول مسابقات قرانی بین المللی مالزی ، آقای حسنی کارگر را محضر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و مقام معظم رهبری و خانواده آن مرحوم و عموم مومنان و مسلمانان تسلیت عرض می نمایم .

چشم به راه دوخته بودیم تا از آن عزیز که جزء مفقودین حادثه ناشی از بی کفایتی آل سعود در مدیریت مراسم حج اعلام شده بود ، خبری امیدوار کننده بیابیم که متاسفانه خبر پرکشیدن روح ایشان به ملکوت و قربانی شدن وی در عید اضحی ، بر غم این چند روزه در از دست دادن خیل عظیمی از حجاج ایرانی افزود . تاثر و اندوه ، مضاعف است از این رو که  مرحوم حسنی کارگر ، نقطه افتخاری برای جهان اسلام بود و در منش و اخلاق و سجایای اخلاقی سرآمد جوانان  بود و متاسفانه این جوان برجسته و نخبه قرانی در آتش بی تدبیری و سوء مدیریت و اهمال آل سعود در منا به شهادت رسید . ضمن عرض تسلیت این غم جانکاه و فاجعه مولمه به خانواده آن عزیز سفرکرده و قراء بین المللی قران و جامعه قاریان کشور و استان ، برای آن کشته در منا ، علو درجات آرزومندم و امیدوارم در پناه ادعیه زاکیه حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ، از بخشایش و تنعم همیشگی در سرای جاوید برخوردار گشته و خانواده آن عزیز ، در پناه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و توجهات خاص حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ماجور باشند .

۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید