اخبار

نمایشگاه نقاشی «حوض نقاشی» در نگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه نقاشی «حوض نقاشی» در نگارخانه کمال الملک نیشابور
همزمان با هفته دفاع مقدس و اعیاد قربان تا غدیر نمایشگاه نقاشی «حوض نقاشی » آثار بانوی هنرمند نیشابوری سحر گل کار در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: بانوان هنرمند  نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال  حاضر نیز بانوی نگارگر نیشابوری آثار خویش را همزمان همزمان با هفته دفاع مقدس و اعیاد قربان تاغدیر در نمایشگاه نقاشی « حوض نقاشی » در معرض دید عموم قرار داده است.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی « حوض نقاشی » آثار بانوی هنرمند نیشابوری سحر گل کار که شامل 22 اثر رنگ روغن ، با موضوع  طبیعت ، طبیعت بی جان و چهره  در ابعاد 15*15 و 100*70 سانتیمتر که به سبک رئالیسم می باشد در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین  نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری سحر گل کار  است که دارای مدر ک  کارشناسی فن آوری اطلاعات از دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور بوده  که با زحمات طاقت فرسای چندین ساله آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی و هنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان  و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « حوض نقاشی » همه روزه از ساعت 9 الی 12  و 16 الی 19بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشد و در معرض دید عموم قرار دارد.

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید