اخبار

نمایش کمدی «آز خادتی رجب» روی صحنه تئاتر نیشابور

نمایش کمدی «آز خادتی رجب» روی صحنه تئاتر نیشابور
نمایش کمدی «آز خادتی رجب» ازسری ماجراهای رجب کله تخت به نویسندگی و کارگردانی سیدرضا مظلوم طنزپرداز با سابقه نیشابوری در پردیس سینما شهرفیروزه نیشابور به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام این خبر اظهار کرد: هنرمندان خوش ذوق و با قریحه تأتر نیشابور با اجرای نمایش های مختلف با موضوعات متنوع باعث آشتی مردم با تأتر شده اند و نمایش کمدی «آز خادتی رجب» از این جمله نمایش هاست که همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و اعیاد فرخنده قربان تا غدیر با لهجه شیرین نیشابوری در پردیس سینما شهر فیروزه نیشابور به روی صحنه رفته است.

وی گفت: نمایش کمدی «آز خادتی رجب» را طنزپرداز با سابقه نیشابوری سیدرضا مظلوم نویسندگی و کارگردانی کرده است و بازیگران و عوامل نام آشنای تئاتر نیشابور از جمله علیرضا فرشیدفر، مهدی نجفی، سیدرضا مظلوم، مصطفی رضایی،  سحر زعفرانیه، آتنا مهاجر و برادران قرایی به ایفای نقش پرداخته اند و سهیل یزدان پناه، حجت زهدی، ابراهیم بلوکی، مصطفی دشتی، به عنوان عوامل با این نمایش همکاری دارند و سرپرستی گروه نمایشی کاکتوس را حسین رادنژاد عهده دار می باشد. 

مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در خصوص داستان این نمایش افزود: این نمایش دنباله سری ماجراهای (رجب کله تخت) است که رجب از خانواده پولدار روستایی با پدرش مراد برای مداوای به دکتری در شهر مراجعه می کند که رجب  عاشق منشی دکتر شده واین منشی دکتر شرایطی  برای  ازدواج  خود با رجب می گذارد که  ... در نمایش خواهید دید.

سلامتی  تصریح کرد: نمایش کمدی «آز خادتی رجب» از 30 شهریور الی 10مهر 94 هر شب از ساعت 30/20 بعد از ظهر  در محل پردیس سینما شهر فیروزه نیشابور ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه می رود.

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید