اخبار

هنرمند سبزواری در جمع 30 هنرمند خوشنویس، قرآن مجید را کتابت کرد

هنرمند سبزواری در جمع 30 هنرمند خوشنویس، قرآن مجید را کتابت کرد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار از حضور هنرمند خوشنویس سبزواری به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محبوبه طبسی با اعلام این خبر عنوان نمود: 30 هنرمند خوشنویس رشته نسخ  از 30 کشور مختلف دنیا به کتابت 30 جزء قرآن کریم در کشور امارات پرداختند که استاد فرهاد شیرخانی از هنرمندان خوشنویس برجسته شهرستان سبزوار به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب رتبه دوم کتابت یک جزء قرآن کریم در کشور امارت شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار اظهار داشت: فرهاد شیرخانی دارای مدرک استادی در خوشنویسی  تا کنون در بیش از 40 نمایشگاه و مسابقه در داخل و خارج از کشور شرکت نموده و حداقل در بیش از 20 مسابقه موفق به کسب عناوین اول تا سوم در خطوط تخصصی خود (نسخ وثلث) شده است.

کسب عناوین متعددی در جشنواره های خوشنویسی غدیر تبریز (چند دوره)، طریق جاوید(یادواره ی امام خمینی (ره))، جشنواره های خوشنویسی رضوی، جشنواره بین المللی دوسالانه قزوین، جشنواره معلمین هنرمند و بسیاری دیگر از جشنواره های استانی و کشوری در کارنامه ی هنری ایشان دیده می شود.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید