اخبار

گشایش نمایشگاه « آونگ» در نیشابور

گشایش نمایشگاه « آونگ» در نیشابور
نخستین نمایشگاه تصویرسازی « آونگ» آثار هنرمند نیشابوری ایمان شورگشتی در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسؤول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: شهرستان نیشابور دارای هنرمندان فراوان در رشته های مختلف هنری است که تاکنون در سطح ملی و بین المللی مطرح بوده اند و آن به علت مردم فرهنگ و هنر دوست این دیار است که در تمامی خانه های آن هنرمندان هستند و مردم مشوق ایشان می باشند و این مهم باعث رشد و بالندگی هنر گردیده و برپایی نمایشگاه ها در نیشابور محملی است برای ارایه هنر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، طراحی، لباس و... به دیگران که خود هنرمندند یا مشوق هنرمندان می باشند ودر حال حاضر نمایشگاه تصویرسازی « آونگ» را برپا نمودیم.

وی گفت: در نمایشگاه تصویرسازی « آونگ»  24 اثر تصویرسازی در ابعاد40*30 بوده است و با تکنیک دستی و دیجیتال  و سبک آثار تصویرسازی می باشد.

 آتشی در خصوص این هنرمند عنوان داشت: این نخستین نمایشگاه انفرادی ایمان شورگشتی هنرمند نیشابوری  است که کارهای منحصر به فردی را در زمینه های انیمیشن، موشن گرافیک و تصویر سازی کتاب آفریده است و دانش آموخته کارشناسی گرافیک از دانشگاه هنر تهران می باشد.

وی به هدف از برپایی این نمایشگاه پرداخت و گفت: این نمایشگاه با هدف آَشنایی مردم با هنر تصویرسازی و نقد و بررسی آثار بر پا گردیده است.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه تصویرسازی «آونگ» تا 1 مرداد 94  از ساعت 10 الی 12 صبح و 17 الی 20 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید