اخبار

«از نُشابور تا قصر شاهی» روی صحنه تئاتر نیشابور

«از نُشابور تا قصر شاهی» روی صحنه تئاتر نیشابور
تئاتر طنز «از نُشابور تا قصر شاهی» به طراحی و کارگردانی هنرمند جوان نیشابوری احسان اتابکی در فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: هنرمندان خوش ذوق و با قریحه تأتر نیشابور در راستای  اجرای تئاتر در طول سال با اجرای نمایش های مختلف با موضوعات متنوع باعث آشتی مردم با تأتر شده اند و تئاتر طنز «از نُشابور تا قصر شاهی» با گویش شیرین نیشابوری  از این جمله نمایش هاست که با همکاری انجمن هنرهای نمایشی نیشابور روی صحنه رفته است.

وی گفت: تئاتر طنز« از نُشابور تا قصر شاهی»  را که هنرمند جوان نیشابوری احسان اتابکی  آن را طراحی وکارگردانی کرده است و در آن سجاد صاحبی، محمد برجی، مریم بتوئی، احسان اتابکی، سید وحید قدمگاهی، محمد کاظم ترابی، یاسمن پارسا، محمد ممتاز، شیدا ستوده و زهرا دهنوی به ایفای نقش پرداخته اند و محسن طاهری، سعید فاضلی، الهام صمدی، ایمان خماریان، حمید محمدی پناه به عنوان عوامل با این نمایش همکاری دارند .

سلامتی به داستان این نمایش اشاره کرد و گفت: این نمایش داستان یک کشاورز نیشابوری است که زمین های آن توسط حاکم زمان خویش تصرف گردیده و در صدد آنست که زمین های خود را پس بگیرد که باعث اتفاقات طنزی می شود.

 مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: تئاتر طنز «از نُشابور تا قصر شاهی»  تا 2 مرداد 94 هر روز از ساعت 19 تا 22 بعداز ظهر در فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه می رود.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید