اخبار

لذت طراحی و گرافیک در نیشابور

لذت طراحی و گرافیک در نیشابور
نمایشگاه «لذت طراحی و گرافیک» مجموعه آثار « احمد کاشکی » در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی و هنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب اظهار کرد: شهرستان نیشابور دارای توانمندی های زیاد در رشته های مختلف هنری است که باعث جذب هنرمندان از دیگر شهرهای دیگر شده است و آن به علت مردم فرهنگ و هنر دوست این دیار است و اینک نمایشگاه " لذت طراحی و گرافیک» " با اهتمام کانون بسیج هنرمندان نیشابور در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی گفت: نمایشگاه «لذت طراحی و گرافیک» مجموعه آثار احمد کاشکی که دارای 80 تابلو از ایشان  و در ابعاد  30*21 تا70 * 50 می باشد.

وی خاطر نشان کرد: که این آثار با تکنیک مداد، زغال، مداد کنته، گچ پاستل، آب رنگ، گواش کار شده است و دارای سبک رئالیسم و انتزاعی و امپرسیونیسم با موضوع پرتره، چهره، فیگور، پوستر، آرم، خط و نشانه می باشد.

حمید رضا آتشی سابقه کار احمد کاشکی این هنرمند اشاره کرد و افزود: وی متولد سبزوار است و از سال 1379 در هنرستان حرفه ای کمال الملک این شهر کار نقاشی را آغاز نموده است و دارای فوق دیپلم رشته گرافیک می باشد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را چنین عنوان داشت: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمند و رواج این نوع نگاه در سطح شهرستان نیشابور هستیم.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه «لذت طراحی و گرافیک» 13تا 18 تیر 94 از ساعت 8 الی 12 و 17 الی 20 در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید