اخبار

گشایش نمایشگاه «راه روشن » در نیشابور

گشایش نمایشگاه «راه روشن » در نیشابور
همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه گرافیک و پوستر «راه روشن» آثار هنرمندان مطرح کشور در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان رضوی، موسی نوکاریزی مسوول کانون بسیج هنرمندان شهرستان نیشابور و فیروزه با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: نیشابور خواستگاه فرهنگ و هنر است و فعالیت های فرهنگی و هنری طی سال در این شهر تداوم داشته و هنرمندان رشته های مختلف آثار خویش را با سبک ها و موضوعات گوناگون در معرض دید عموم قرار می دهند که نمایشگاه گرافیک و پوستر «راه روشن» یکی از این آثار جهت بازدید علاقمندان است که در خصوص انرژی صلح آمیز هسته ای ایران  توسط هنرمندان مطرح کشور برپا گردیده است.

وی عنوان داشت: نمایشگاه گرافیک و پوستر «راه روشن» مجموعه  آثار هنرمندان مطرح کشور است که 20 اثر  در ابعاد 70* 50 می باشدکه همزمان 8 فیلم کوتاه جشنواره فیلم عمار با موضوع  انرژی صلح آمیز هسته ای ایران پخش خواهدشد.

نوکاریزی به تکنیک و موضوع این نمایشگاه پرداخت و گفت: این نمایشگاه بصورت گرافیک نمایشگاه  حرفه ای کار شده است که دارای موضوعات تصویری ونوشتاری در خصوص انرژی صلح آمیز هسته ای ایران است.

وی در خصوص این  نمایشگاه بیان داشت: پرداختن به موضوع  انرژی صلح آمیز هسته ای ایران  توسط هنرمند ان بسیجی از مهمترین کارهای روز کشور به شمار می رود که نشان از آنست که مردم انقلابی وهمیشه در صحنه ایران اسلامی از حق مسلم خویش ذره ای عقیب نشینی نخواهند کرد.

نوکاریزی هدف از برپایی این نمایشگاه را پرداختن به آثار گرافیک در نیشابور و اشاعه آن در بین هنرمندان دانست و خاطر نشان کرد: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمند و آموزش و رواج این نوع تکنیکهای گرافیکی در سطح شهرستان نیشابور هستیم.

مسوول کانون بسیج هنرمندان شهرستان نیشابور و فیروزه تصریح کرد: نمایشگاه گرافیک و پوستر «راه روشن» از 1 الی 3 تیر 94 هر روز از ساعت 17  الی 19 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید