اخبار

کانون فرهنگی هنری مساجد باید چتر گسترده ای برای همه سلایق باشد

کانون فرهنگی هنری مساجد باید چتر گسترده ای برای همه سلایق باشد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: کانون فرهنگی هنری مساجد باید چتر گسترده ای برای همه سلایق باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، جلسه توجیهی برنامه های اوقات فراغت و طرح مشکات مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستانهای گناباد و بجستان در محل کانون فرهنگی هنری مسجدالنبی گناباد با حضور مسئول دبیرخانه نظارت بر کانونهای مساجد خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه که امام جمعه و معاون فرماندار حضور داشتند علی قنبری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد در سخنانی با اشاره به راه اندازی 88 کانون در مساجد شهرستان آن را در سایه تعامل و همکاری و و مساعدت کلیه مسئولین شهرستان و استان دانسته و از مدیران خواست برابر طرح مشکات برنامه ها را سامان و به انجام رسانند .

وی تصریح کرد : کانون فرهنگی هنری مساجد باید چتر گسترده ای برای همه سلایق باشد.

علی قنبری داشتن گروه سرود و گروه نمایش را از ویژگیهای کانون دانست وپیشنهاد کمک دبیرخانه استان در امر برگزاری دوره آموزشی مدیران داد.

در ادامه امام جمعه شهرستان در سخنان کوتاهی بر نقش محوری کانون در مساجد و تعامل بین تشکل ها در انجام کار فرهنگی تاکید کردند.

سپس مسئول نظارت بر کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی در سخنان با توجه به بودجه های کم در حوزه فرهنگی خواستار کار تشکیلاتی وتاثیرگذار در کانون ها شد.

عبدالهی شاخص های یک کانونهای موفق را انتخاب فرد شایسته برای مدیریت،برنامه ریزی ،انگیزه بالای مدیران برای کارو ارزیابی دانسته و بر اجرای طرح رتبه بندی کانون های استان در سال جاری بر اساس عملکرد و حمایت های مادی برابر این عملکردها تاکید نمود.

اهدای لوح تقدیر امام جمعه و فرماندار به آقای عبدالهی به پاس خدمات در عرصه کانونها و جلسه پرسش و پاسخ از دیگر برنامه های این جلسه بود.

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید